SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK

Biberon Isıtıcı

BİBERON ISITICI

Bir bebek sahibi olduğunuzda giysi, bebek arabası ya da oyuncak gibi malzemeler dışında yeni elektrikli aletlere de ihtiyacınız olacaktır. İster bebeğinizi anne sütü ile isterseniz de formül mama ile besleyin, bir biberon ısıtıcı kullanmak sizin için hayat kurtarıcı olabilir. Çalışıyor ve sütünüzü sağıyorsanız ya da bebeğinize formül süt veriyorsanız, hazırladığınız mamaların besin değerini kaybetmemesi ve bebeğinizin rahatlıkla içebilmesi için tıpkı anne memesinden akan süt gibi uygun sıcaklıkta olması gerekir. Bu ürünü alıp kullandığınızda ise, hem zamandan kazanma hem de kullanım kolaylığı açısından biberon ısıtıcılarının anneler için yapılmış en iyi icat olduğunu düşünebilirsiniz.

Bir Biberon Isıtıcısına İhtiyacım Var mı?

Biberon ısıtıcınız olmadığında, dondurduğunuz sütün ya da hazırladığınız mamanın uygun sıcaklığa gelmesi için birçok farklı yolu deneyebilirsiniz. Ancak bunu yaparken ısıyı fazla kaçırmanız sütteki bazı yararları besinlerin yapısının bozulmasına neden olur. Bu nedenle doğru ısıyı bulmak için çaba sarf etmeniz gerekir. Küçük bebekli hayat yorucudur ve 1 dakika bile anneler için oldukça önemlidir. Özellikle sık sık mama hazırlıyor, çalışıyor ve bebeğiniz için süt pompalıyor, geceleri besliyor ama emzirmekte zorlanıyorsanız bir biberon ısıtıcısı almak işinizi oldukça kolaylayacaktır. Böylece kısa sürede mamanız istenilen sıcaklığa ulaşacak, bulaşık çıkarmadan mamanızı kolaylıkla hazırlayabileceksiniz. Bir anne için mucizevi bir şey değil mi?

Biberon Isıtıcılarının Faydaları Nelerdir?

Bebeğiniz ağlarken ona mama hazırlamak sizin için stresli bir zaman dilimi olacaktır. Elinizden geldiğince hızlı bir şekilde mama hazırlamaya çalışırken, istemeden de olsa ısıyı iyi ayarlayamayabilirsiniz. Bu durum bebeğinizin beslenmesinin daha da gecikmesine, ağzının yanmasına ya da mamanın besin değerini kaybetmesine yol açabilir. Biberon ısıtıcısı size birçok yönden kolaylık ve avantaj sağlayacaktır.

Sabit Sıcaklık Ayarı: Biberon ısıtıcısında sütünüz daima aynı sıcaklıkta kalacaktır. Ocakta veya başka türlü ısıtma metotlarında, bebeğinize mamasını doğru sıcaklıkta vermek için zamanla yarışmanız gerekir.

Kısa Sürede İstenilen Sıcaklığa Ulaşma: Bebeğiniz için dondurduğunuz anne sütünü bakıcınız, sütün değerini kaybetmeden bebeğinize sunmak için nasıl bir yol izlemesi gerektiğini bilmeyebilir. Bu da içinizin rahat olmamasına neden olur. Buzluktan çıkarılan anne sütünü ısıtıcıya koyduğunuzda hem lezzetini hem de sağlığını kaybetmeden sütü hazır hale getirebilirsiniz. Üstelik sabırsız bebekleriniz çok çabuk acıkacak ve acıkınca da hemen ağlayacaktır. Kısa sürede bebekler için optimum olan 42 dereceye gelebilen ısıtıcılar sayesinde bebeğiniz ağlamadan sütüne kavuşur.

Kolay Çalışması ve Yer Kaplamaması: Bebekle birlikte evinize giren tonlarca yeni malzeme gözünüze fazla kalabalık görüneceğinden, üreticiler biberon ısıtıcılarını fazla yer kaplamayacak şekilde tasarlamışlardır. Kolayca biberonu takıp hızlıca istenilen sıcaklığa ulaşabildiğiniz bu ısıtıcılarla mama hazırlamak çok kolay!

Eşit Şekilde Isıtması: Ocakta ısıtılan sütte süt eşit şekilde ısınmayabilir. Bileğinize damlattığınız süt ile devamında akan süt aynı sıcaklıkta değilse, istemeden bebeğinizin ağzının yanmasına neden olabilirsiniz. Biberon ısıtıcıları ise sütü eşit oranda istenilen düzeyde ısıtarak bu riski tamamen ortadan kaldırır.

Taşınabilir Olması: Bebeğinizle kısa veya uzun seyahatlerinizde biberon ısıtıcılarını yanınızda kolayca taşıyabilirsiniz. Böylece gittiğiniz yerde gönül rahatlığıyla zaman geçirebilir, ihtiyaç duyduğunuzda çantanızdan çıkararak kısa sürede mamasını veya sütünü hazırlayabilirsiniz.

Aynı Zamanda Sterilizatör Olarak Kullanılabilmesi: Bazı modellerde biberon ısıtıcınızı aynı zamanda sterilizatör olarak da kullanabilirsiniz. Bebeğinizin sıkça kullandığı biberon ve emziklerin sterilizasyonunu bu ürünlerle kolayca sağlayabilirsiniz. Böylece bebeğinizin beslenmesiyle ilgili aklınızdaki soru işaretleri ortadan kalkar.

Biberon Isıtıcı Modelleri Nasıldır?

Kaliteli ve güvenilir markaların biberon ısıtıcıları ebebek’te! LCD ekranı, dijital sıcaklık göstergesi, biberonun kolayca çıkarılmasını sağlayan kaldıraç sistemi ve otomatik kapanma özelliği ile ihtiyacınızı karşılayan modelleri burada bulabilirsiniz. Ürünlerin buz çözer özelliği ile anne sütünün değerini bozmadan sütü kısa sürede tam kıvamına getirirsiniz. Hızlı süt ısıtma fonksiyonu ile 200ml kadar ölçüyü 11 dakikada ısıtabilirsiniz. 25 dakikada bebeğinizin emzik ve biberonlarını sterilize edebileceğiniz, her tip biberona kolaylıkla uyum sağlayacak bu ısıtıcılar hayatınızı çok kolaylaştıracak. 3’ü 1 arada ürünler mama ısıtmak, süt ısıtmak ve sterilize etmek için üç ayrı işlemi yapabiliyor. Süt veya mama oluşuna göre gıdaları farklı ısıya getirebilirken ısıları ekrandan kolaylıkla takip edilebiliyor.

Siz de zamandan ve işten tasarruf etmek, bebeğinizi besin değerini kaybetmeden ve uygun sıcaklıkta beslemek için bir biberon ısıtıcı satın alabilirsiniz. Geniş fiyat aralıklarına sahip bu ısıtıcılara ulaşmak ebebek ile çok kolay! Tek tık ile bu kolaylığa siz de kavuşabilirsiniz.