SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK

Hamile Külodu

HAMİLE KÜLODU

Hamile kalmanızla birlikte tüm vücudunuz değişime uğrar. Ne kadar az kilo alırsanız alın, vücudunuzun özellikle bel ve kalça bölgeleri doğuma hazırlanmak için genişler. Dar gelen kıyafetlerinizi bir süreliğine dolaba kaldırmanız gerekebilir; fakat alınan kilolar moralinizi bozmasın en güzel döneminizi yaşıyorsunuz. Doğumdan sonra hızlıca vereceğiniz kilolara siz bile şaşıracaksınız. Dar gelen kıyafetler, özellikle iç çamaşırları cildinizi sıkar ve cildinizde iz olmasına sebep olur. Her kıyafetinizle giyinebileceğiniz hamile külodu, esnek yapısı sayesinde hem bebeğinizin hem de sizin rahat etmenizi sağlayacak.

Hamilelik Külodu Neden Bir İhtiyaçtır?

Hamile kaldığınız andan itibaren hormonlarınız sizi sürekli şaşırtacak. İçiniz içinize sığmayacak ve bulunduğunuz her ortamdan sıkılmaya başlayacaksınız. Hamileliğinizin 3. ayından itibaren göbeğinizin belirginleşmeye, artık pantolon ve iç çamaşırlarınızın dar gelmeye başlamasıyla iyice bunalırsınız. Oysa doğru kıyafet seçimleriyle bu dertlerinizden kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Hem bebeğinizin sağlığı hem de sizin daha rahat hissetmeniz açısından dar kıyafetler giyinmemeniz gerekir. İç çamaşırlarının dar gelmesi yüzünden hem gün içinde hem de gece uykusunda huzursuzlanırsınız. Size özel üretilmiş hamilelik külodu ile bu derdinizi de rafa kaldırabilirsiniz. Hamilelik ve sonrası için kullanabileceğiniz hamile külotları ile rahat edeceğiniz bir hamilelik geçirirsiniz.

Hamile Külodu Modelleri Çeşitleri ile Sizi Şaşırtacak!

Hamile külodu seçerken terletmeyen pamuklu kumaşları tercih etmelisiniz. Karın bölgenizi saracak şekilde yüksek bel olan ve hatta göğüs altınıza kadar çekebileceğiniz hamile külotları, hem göbeğinizi hem de belinizi kavrar; bu sayede sizi sıcak tutar ve ekstradan atlet giyinmenize gerek kalmaz. Karnınız büyüdükçe kumaşının da genişleyebileceği hem pamuklu hem de elastik yapıda olan külotlar ile göbeğinizin daralmamasını sağlarsınız. Dikişsiz özel destekli yapıda olan bazı hamile külotları göbeğinizi destekler. Ayrıca V dikişli tasarımı sayesinde rahim bölümünü alttan destekleyen hamile külotları da bulunmaktadır.

Sadece hamilelikte değil, sezaryen doğum sonrası dikiş izinizi rahatsız etmemesi açısından da yüksek bel veya göbek üstüne kadar yükselen hamile külotlarını tercih edebilirsiniz. Bu külotlar hafif elastik yapıda olması sebebiyle göbeğinizi sarar ve sürtünmeyi aza indirir.

Yüksek bel hamile külotları haricinde göbek altı hamile külot modelleri de vardır. Bu sayede düşük bel pantolon, şort veya etek giyindiğinizde iç çamaşırınız görünmez. Hormonlarınızın da etkisiyle sürekli sıcak hissettiğiniz vücudunuz, yaz mevsiminde göbeğinizi kapatan hamile külotları giyindiğiniz zaman daha da ısınır ve sizi rahatsız eder. Düşük bel hamile külodu ile bu soruna çözüm bulabilirisiniz. Bu hamile külotları sayesinde aşırı terlemez ve daha ferah hissedersiniz. Geniş ağlı ve yarım şort şeklinde olan hamile külodu modelleri ise vücudunuzu tam sararak daha rahat etmenizi sağlar.

Siyah, beyaz ve ten renginde bulabileceğiniz hamile külotlarını tüm kıyafetlerinizle uyumlu bir şekilde giyinebilirsiniz. Ayrıca renkli çiçekler, puantiyeli kumaş veya farklı tasarımları ile hamile külotlarını sıkıcı olmaktan kurtardık! Ebebek’te bu renkleri ister tek tek ister ikili veya üçlü paketler halinde bulabilirsiniz. Bazı modellerin dikişsiz yapıları sayesinde hem cildiniz rahatsız olmaz hem de kıyafetinizin altından iz yapmaz. Bu sayede şık bir elbise ya da dar bir pantolon giyindiğinizde iç çamaşırınızın iz yapmasını engellemiş olursunuz.

Ebebekte bulacağınız farklı marka ve çeşitlerdeki hamile külodu modelleri sayesinde hamile alışverişiniz daha kolay hale gelecektir.

En Uygun Hamile Külodu Fiyatları için Tabii ki ebebek!

Göbeğiniz büyüdükçe yürüyüşünüz, oturuşunuz ve hatta yatışınız zorlanır. Bu fiziksel zorluklar üstüne bir de dar gelen kıyafetleriniz yüzünden uykularınız kaçar. Bir yandan yeni bebeğiniz ile nasıl bir hayat yaşayacağınıza dair kaygılar taşırken, fiziksel tüm zorluklardan biraz da olsa kaçabilmek size iyi gelecektir. Tüm bunların yanında yeni bebeğin masraflarını düşünerek kendinizi bunaltmayın, uygun hamile külodu fiyatları için ebebek’e gelin! Sadece hamilelikte değil, doğum sonrası bile rahatça giyinebileceğiniz, esnek, ferah ve terletmeyen kumaştan üretilen hamile külotlarını ebebekte çok uygun fiyatlara bulabilirsiniz. Tekli, ikili ve üçlü paketleri ile bütçenize uygun hamile külotları ile tüm kaygılarınızı giderebilirsiniz. Ebebek’te geniş fiyat aralığındaki ürünlerden bütçenize uygun hamile külodu edinebilirsiniz. Ayrıca internet sitemizden kampanyaları takip etmeyi unutmayın. Daha ucuza, kaliteli ürünler ile ebebek olarak daha mutlu bir hamilelik geçirmeniz için elimizden geleni yapıyoruz.