SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK

Bebek İç Giyim

BEBEK İÇ GİYİM

Ortalama kırk hafta boyunca bebeğiniz, plasenta sıvısının içinde annenin vücut ısısıyla vücut sıcaklığını korudu. Ancak bebek büyüyüp de doğum gerçekleştiğinde, bebek annenin vücut ısısından faydalanamayacağından, kendi ısısını kendisinin koruması gerekir. Bunun için bebeğiniz, özellikle gebeliğin üçüncü trimesterinde, deri altına bol bol yağ depolamaya başladı; çünkü yağ dokusu vücudumuzun ısı yalıtım malzemesidir. Ancak bebek ne kadar yağ depolarsa depolasın, doğduktan sonra vücut ısısını tek başına dengeleyemediğinden, özenle giydirilmelidir. Bir bebeğe ilk giydirilen kıyafetin bebek iç giyim ürünleri olduğunu ve bu ürünlerin bebeğinizin cildine doğrudan temas ettiği gerçeğini düşünürsek; bebek iç giyim ürünleri seçerken dikkatli olmalı ve bebeğimizin sağlığını tehlikeye atmamalıyız.

Bebek İç Giyim Ürünleri Nelerdir? Bebeğiniz Ne zaman Bu Ürünleri Giymeye Başlamalıdır?

Bebeğinizin kıyafetlerinin en iç kısmına giydirdiğimiz, farklı seçeneklerdeki atlet, külot ve boxer gibi giysiler bebek iç giyim ürünleridir. Bu ürünleri dilerseniz bebeğinizin doğduğu ilk günden itibaren kullanabilirsiniz. Bebek bezi kullanıyor olmanız, bebek iç çamaşırı kullanmanıza engel değildir. Bezinin üstüne giydirilen bebek iç çamaşırları, bazen miniğinizin bezinden sızan kaka ve çişin kıyafet dışına taşmasını engellerken aynı zamanda bebeğinizin minik poposunu da daha sıcak tutar. Ayrıca bu ürünler, bebeğinizin bacak aralarının, kıyafete sürtünmesinden kaynaklı tahriş olmasını da engeller.

Bebek İç Giyim Ürünleri Alırken Dikkat!

Bebeklerin sağlığının sizin için her şeyden daha önemli olduğunu biliyoruz. Bu nedenle size tavsiyemiz, bebek iç giyim ürünleri alırken miniğinizin sağlığına zarar vermeyecek pamuk, keten ve bambu gibi doğal materyallerden üretilmiş olmasına dikkat etmenizdir. Ürün içeriğinde ağır metaller, toksik maddeler ve kanserojen kimyasallar bulunmamalıdır. Bebek iç giyim ürünleri bebeğinizin tenine doğrudan temas eder. Kalitesiz ve sentetik materyaller içeren bebek iç giyim ürünleri, bebeğinizin cildinde alerjik reaksiyonlara ve kızarıklıklara sebep olabilir. Ayrıca bu zararlı kimyasallar sadece temasla değil, solunum yoluyla da bebeğinizin vücuduna alınarak, solunum yolları rahatsızlıklarına sebebiyet verebilir. Sentetik ürünler bebeğinizin terlemesine, huysuzlanıp sürekli ağlamasına, mutsuz olmasına sebep olur. Alacağınız ürün esnek yapıda ve bebeğinizin bedenine uygun olmalı ve bebeğinizi sıkmamalıdır. Bebek iç giyim ürünleri bakteri üretmeye çok uygun olduğundan, yüksek ısıda ve makinede yıkanabilir özellikte olmalıdır.

Kız Bebek İç Giyim Ürün Modelleri

Kız bebek anneleri canlı tonlarda pembelere, morlara bayılırlar; ancak bebeklerine iç giyim ürünü seçerken soft renkleri tercih ederler. Çünkü tecrübeli anneler bilir ki, bebeğin genital bölgesi, poposu ve gövdesiyle doğrudan temas eden iç çamaşırları, bakteri üremesi için uygun ortamlardır. Bu nedenle bu ürünlerin sık değiştirilerek, yüksek ısıda ve makinede yıkanması gerekir. Koyu renkler yüksek ısıda çabucak solacağından anneler, genelde beyaz ya da açık pembe renkli kız bebek iç giyim ürünleri almayı tercih ederler. Bu ürünlerin pamuklu, yumuşak ve esnek kumaşlardan yapılmış olması da aranan özellikler içerisindedir. Minik kızınız bedenine uygun, dar gelmeyen, belini açıkta bırakmayacak uzunlukta atletler; lastiği ve bacak oyuntuları sıkmayan külotlar içerisinde oldukça rahat edecektir. Kız bebek iç giyim ürünleri mevsime göre kalın ya da ince kumaş, uzun ya da kısa kollu, ince ya da kalın askılı olmak üzere farklı seçeneklerde üretilir. Bu ürünler dantel, fisto, fiyonk, desen baskı ya da ip nakışlarla süslenip tasarlanarak, annelere sunulmaktadır.

Erkek Bebek İç Giyim Ürün Modelleri

Erkek bebek anneleri; bebek iç giyim ürünlerini, yüksek sıcaklıkta ve sık aralıklarla yıkayabilmek için koyu renklerden kaçınarak, beyaz ya da açık mavi renkli ürünleri tercih ederler. Erkek bebek iç giyim ürünleri pamuklu, bambu gibi doğal kumaşlarla; uzun kol-kısa kol, kalın kumaş-ince kumaş gibi farklı kumaş ve model seçenekleriyle tasarlanmıştır. Ancak erkek bebek anneleri bebeklerine atlet seçerken kalın askılı ürünleri tercih ederler. Erkek iç çamaşırları genelde ip nakış yerine baskı desenlerle, bebeklerin severek giyeceği şekilde süslenmiştir.

Bebek İç Giyim Ürün Fiyatları Hakkında

ebebek olarak, anne ve babaların bebekleri konusunda ne kadar hassas olduklarını bilerek yola çıktık. Bebekler ve anneler için en iyisini bulup, uygun fiyata sunmak vizyonuyla her geçen gün kendimizi daha da geliştirdik. Bebek iç giyim ürünleri de hassas olduğumuz ürün kategorilerinden biridir. Kalitesinden şüphe duymayacağınız markaların ürünlerini mağazalarımızdan ya da web sitemizden satın alıp bebeğinize güvenle giydirebilirsiniz. Üstelik 2’li ve 3’lü ekonomik alım seçenekleriyle!