SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK

Bebek Oturağı

BEBEK OTURAĞI

Minik bebeğinizin tuvalet alışkanlığı kazanabilmesi için belli bir olgunluğa erişmesi gerekir. Bu olgunluk bebeğinizin yaşıyla paraleldir. Her bebek farklı olduğundan gelişim hızları da farklılık gösterir. Biricik olan bebeğinizin büyümesi sırasında sizi zorlayacak dönemlerden biri de tuvalet eğitimi dönemdir. Bu dönemde bebeğinizin tuvalet eğitimine hazır olduğunu hissetmeniz önemlidir. Israrcı veya rahat davranışların bebeğiniz için kalıcı izler bırakabileceğini unutmamanızda fayda var. Bebeğinizin tuvalet eğitimine başladığınız zamandan itibaren işinizi kolaylaştırabilecek yardımcı ürünler kullanabilirsiniz. Bebek oturağı bu dönemde kullanabileceğiniz, bebeğinizi eğlendirirken tuvalet alışkanlığı kazandırabileceğiniz ürünlerden biri. Tuvalet eğitimine başlarken bebek oturağından faydalanmak size bu dönemde oldukça yardımcı olabilir.

Bebek Oturağı İle Bebeğinize Kolayca Tuvalet Alışkanlığı Kazandırabilirsiniz.

Tuvalet eğitimi bebeğiniz için bir öğrenme sürecidir. Bu süreçte ebeveyn olarak davranışlarınız çok önemlidir. Üzerinize düşen en önemli görevlerden biri bebeğinize destek olmak, sabırlı davranmak ve ona yardımcı olmaktır. İlk adım olarak bezden ayıracağınız bebeğiniz için lazımlık satın alabilirsiniz. Alacağınız lazımlığın bebeğinizin istediği zaman ulaşabileceği yerlerde bulunmasında fayda var. Oyun oynadığı yerlerde, odasında veya tuvalette bulunması bebeğinizin alışmasını sağlayacak ve kendine ait bir şey olduğunu fark edecektir. Ne amaçla kullanacağını, hangi zamanlarda kullanacağını bebeğinize anlattıktan sonra bebeğinizi gözlemleyerek ihtiyacı olduğu zamanlarda lazımlığa oturtturabilirsiniz. Ayrıca bebeğinizden bir şey beklemeden belli aralıklarla lazımlığa götürmeniz de alışkanlık kazanmasında fayda sağlayacaktır. Bebeğinizin lazımlığı keşfetmesine ve alışmasına fırsat vermeniz gerekir. Bebeğinizin çok seveceği ve ilgisini çekeceği şekilde olmaları bebeğinizin ilgisini çekmesi için avantaj sağlayacaktır.

Bebek Oturağı Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Bebeğinizin hayal dünyası oldukça geniştir. Bebeğiniz için klozet, tuvaletini yaparken kendinden bir parça çıktığını düşünmesi ve onu sifonu çekerek onu kaybetmek fazlasıyla ürkütücü olabilir. Bu yüzden bebeğiniz için bebek lazımlığı kullanmanız faydalı olacaktır. Boyutları bebeğinize uygun olan modellerden seçmeniz gerekmektedir. Bebeğinizin kendi istediği oturağı seçmesi için ona fırsat tanıyın. Kendi zevkine göre seçeceği oturağı kullanması tuvalet eğitimi kazanma sürecini kısaltabilir. Bazı modeller taşınabilir özellikte olmaları sebebiyle gittiğiniz her yere götürebilmeniz konusunda size kolaylık sağlar. Evde, misafirlikte, dışarıda istediğiniz yerlerde kullanabileceğiniz ürünler mevcuttur. Taşınabilir özellikte olması tuvalet alışkanlığı kazandırma sürecinizde süreklilik sağlayacaktır. İsterseniz de gerçek klozete benzeyen, bebekleriniz için özel tasarlanmış çocuk tuvaleti de tercih edebilirsiniz. Gerçek bir klozete benzeyen modelleriyle bebeğinizi yetişkin tuvaleti kullanmaya teşvik edici özellikte olan ürünleri de tercih edebilirsiniz. Burada seçim tamamen sizin ve bebeğinizindir.

Farklı Modelleriyle Bebek Oturakları

Bebek oturakları tasarlanırken bebeklerinizin ilgisini çekebilecek tarzda tasarlanmıştır. Üzerlerinde sevdiği karakterlerin resimlerini bulabileceğiniz, çeşitli renkleri olan bebek oturakları vardır. Oturduğunda müzik çalması ve tuvaletini yaptığında müziğin tekrarlaması gibi özellikleri bulunan bebek lazımlıkları da bulunur. Ayrıca hem sabit olarak kullanılması hem de oturak kısmının çıkartılarak yetişkin klozetlerinde de kullanabileceğiniz çeşitlerinin bulunması, çok fonksiyonlu olması sizin için avantajlı.

Bütçenize Uygun Bebek Oturağı Fiyatları Güvenilir Markalarla ebebek’te!

Güvenle satın alabileceğiniz markalara ait bebek oturağı modelleri ebebek mağazalarında sizleri bekliyor. Bu markalar bebeğinizin çok seveceği şekillerde tasarlanmış olmalarıyla, çeşitli renk ve ilgi çekici özellikleriyle tuvalet eğitimini eğlenceli bir hale dönüştürüyor. Mağazalarımızdaki bebek oturağı fiyatları, ürünün özelliğine göre değişiklik gösteriyor. Alanında uzman olan markalara ait alacağınız bebek oturağını ebebek güvencesiyle rahatça kullanabilir, bebeğinizin tuvalet eğitimini sağlıklı ve eğlenceli bir şekilde atlatmasını sağlayabilirsiniz.

Copyright 2001-2024 e-bebek.com her hakkı saklıdır. ETBIS
Ebebek Logo