SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK

Bebek Alıştırma Bardağı

BEBEK ALIŞTIRMA BARDAĞI

Anne-baba olarak çocuğunuzun küçük yaşlardan itibaren kendi ayakları üzerinde durabilmesi için uğraş verirsiniz. Minik bebeğiniz büyümeye başladığında, her şey sizin için daha heyecan verici bir hâl almaya başlar. Ellerinizle beslediğiniz, yedirip içirdiğiniz yavrunuz, gün geçtikçe ve büyüdükçe kendi işini kendisi görmek için çabalar. Biberonunu kendisi tutar, kaşıkla ağzına yemek götürmeye çalışır, hatta susadığında kendi başına suyunu içmek için bardağına veya biberonuna yönelir. Onun bu çabasını ve çabası sonucunda bir şeyler başardığını görme duygusu, size tarifi imkânsız bir mutluluk verir. Tabii ki ufaklıkların kendilerini bu yönde daha rahat bir şekilde geliştirebilmesi için bazı yardımcı araçlara ihtiyaç duyulacaktır. Bebek alıştırma bardağı yavrunuzun su, içecek ve mama gibi gıdalarını tek başına ve güvenli olarak tüketebilmesine olanak tanıyan yardımcı bir araçtır ve kendi kendine beslenmeyi öğrenme evresindeki bebeklerin en büyük yardımcısıdır.

Yavrunuza Alıştırma Bardağı Seçiminde Bulunurken Dikkat Edilecek Noktalar

Gıdalarla temas eden her türlü beslenme araç ve gerecine dikkat etmeniz çok önemli bir noktadır. Yavrunuzun beslenmesi için kullandığınız ürünlerin; sağlığa uygun malzemeden yapılmış ürünler, bebeğinizin yaralanmayacağı şekilde üretilmiş tasarımlar ve yavrunuza uyumlu, rahat kullanım sağlayan modeller olması gerekmektedir. Söz konusu alıştırma bardakları olduğunda da bu durum değişmiyor.

Bebeğiniz için bir alıştırma bardağı almanın vakti geldiğinde, öncelikli tercihiniz onun kolay tutup kavrayabileceği modeller olmalıdır. BPA (Bisfenol A) maddesini içermeyen, polipropilen ve silikon malzemeden üretilmiş bardakları güvenle tercih edebilirsiniz. Bu tasarımlar, bebeğiniz için hafif olduğu gibi, köşesiz ürünler olması sebebiyle istenmeyen kaza ve yaralanmaların da önüne geçmenizi sağlayacaktır.

Rahat Kullanım Avantajı Sağlayan Alıştırma Bardakları Bebeğinizin Yardımcısı!

Alıştırma bardağı denilince aklınıza tek tip bir bardak gelmesin sakın. Bebek alıştırma bardaklarının birçok farklı çeşidi bulunmaktadır. Hangi modelin çocuğunuz için en uygun model olduğunu öğrenebilmek adına, farklı tip alıştırma bardaklarını yavrunuzun denemesine fırsat vererek kendisi için en rahat ve uygun çocuk bardağı modelini seçmesini sağlayabilir veya onun yerine siz bir tercihte bulunabilirsiniz.

Kulplu modeller: Bebeğinizin tek başına su ve süt gibi sıvıları rahat tüketebilmesi için, minik ellerine uyum sağlayabilen tasarımları tercih etmelisiniz. Bunun için piyasada, alıştırma bardağının yan kısımlarında bulunan kulplar sayesinde tutma kolaylığı sağlayan birçok model mevcuttur. Bu bardaklar yavrunuzun bardağını rahatça kavramasını ve düşürmeden sıvı tüketebilmesini sağlar. ebebek; kaliteli markaların kulplu modellerini sizlere sunarak bu süreçte kılavuzunuz olacaktır.

Pipetli modellerBazı alıştırma bardakları, yavrunuzun yudumlarını kolay alabilmesi için pipetli olarak üretilmiştir. Yumuşak tasarım pipetler, bebeğinizin ağız ve damak yapısına uyumludur. Pipetler, çocuğunuzun bardaktaki son damlaya kadar içebileceği şekilde yerleştirilmiştir.

Akıtmaz, sızdırmaz valf sistemli modellerBu modeller, hem yavrunuza hem de size büyük kolaylık sağlar. Alıştırma bardağının iç kısmında bulunan sızdırmaz valf sistemi ile bebeğiniz üzeri ıslanmadan içeceğini yudumlayabilir; siz de dışarı, parka ya da gezmeye giderken yanınıza veya çantanıza rahatlıkla atabilirsiniz. Böylece, dökülme ve akma gibi sorunları düşünmek durumunda kalmazsınız. ebebek, kaliteli markaların alıştırma bardaklarını size kulplu, pipetli ve sızdırmaz özellikleriyle birden sunuyor. Tüm bu ürünler, sadece ebebek ile bir tık uzağınızda!

Bebeğiniz için Alıştırma Bardağı Çeşitlerini Bulabileceğiniz ebebek En Doğru Adres

ebebek, minik yavrunuza birçok farklı renk, desen ve tasarımla bulabileceğiniz bebek alıştırma bardağı modellerini sizlerle buluşturuyor. Güvenilirliğini kanıtlamış birçok markanın bebek alıştırma bardaklarını, ebebek sayesinde çok kolay temin edebilirsiniz. ebebek’teki geniş fiyat aralığı ile her ailenin bütçesine uygun bir bebek bardağı bulabilmek mümkün. Pipetli, kulplu veya yumuşak bardak gibi tasarlanmış modellere, kampanya ve indirimlerle çok daha uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. ebebek, alıştırma bardağı modelleri ile sizin ve bebeğinizin daima yanınızda!