SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK

Bebek Beslenme Ürünleri

BEBEK BESLENME ÜRÜNLERİ

Beslenme konusu; çocuğunuz hangi yaşta olursa olsun, annelerin en dikkat ettiği konulardan biridir. Bebekliğinden okul çağına, hatta sonraki yıllarında dahi yavrunuzun; yediğine, içtiğine, dengeli beslenmesine özen gösterir, doğru şekilde ve doğru gıdalarla beslendiğinden emin olmak istersiniz. Bu durum, söz konusu yeni doğan bebeğiniz olduğunda daha da hassas davrandığınız bir durum halini alır. Emzirme döneminizde ve peşinden takip eden ek gıdalara geçme evresinde, yavrunuzun tükettiği besinlerin doğal gıdalar olmasına dikkat etmeye çalışırsınız. Ancak bir diğer dikkat edilmesi gereken nokta daha var ki, o da minik yavrunuz bu doğal besinleri tüketirken kullandığınız beslenme ürünleri ve gereçleridir. Bebek beslenme ürünleri satın alırken yapmış olduğunuz seçimlerin, minik bebeğinizin sağlığı üzerindeki etkisi çok büyüktür. Peki, bebeğinizin beslenme ürünlerini neye göre tercih etmeli ve nelere dikkat etmelisiniz?

Bebeğinize Aldığınız Beslenme Ürünlerine Dikkat Edin!

Minik bebeğinizi emzirdiğiniz anların dışında karnını doyururken bazı yardımcı ürünlere ihtiyaç duyarsınız. Biberon, emzik, bebek önlüğü, biberon ısıtıcı, sterilizasyon ürünleri gibi birçok ürün, beslenme saatlerinde yardımınıza koşar. Bazen sağdığınız sütünüzü veya bebeğinizin mamasını koymak için bir biberona, bazen de bir emziğe ihtiyaç duyarsınız. Ancak, yavrunuzun besinleriyle ve direkt olarak ağız yoluyla temas halinde olan bu ürünleri seçerken dikkatli ve seçici olmak çok önemlidir.

Örneğin, biberonunuz cam veya silikon olmalı, plastik tercih edecekseniz içeriğinde BPA maddesi bulunmamasına özen gösterilmelidir. Bebeğinizin emziğinin hangi malzemeden üretilmiş olduğu mutlaka kontrol edilmeli, diş izlerinden kaynaklı kopmalar nedeniyle emzik parçalarının yutulabilme olasılığı gözden kaçırılmamalıdır. Emzik askılarının ve bebek önlüklerinin kumaş türüne dikkat edilmelidir. Kısacası, yavrunuzla direkt temas halinde olan beslenme ürünleri, özen göstermeniz gereken bir konudur ve onun sağlığı ve güvenliği üzerinde etken bir rol oynar.

Hayatınızı Kolaylaştıracak Bebek Beslenme Ürünleri Çok Yakınınızda!

Önlükler: Mamasını yerken hareket etmeden duramayan bebeklere kıyafet dayandırmanın mümkün olmadığı zamanlarda önlük tercihinde bulunmak, sizi zahmetten kurtaracaktır.

Biberonlar: Suyuydu, sütüydü, mamasıydı derken yavrunuzu beslemek için kaç adet biberona gerek duyacaksınız, maalesef adedi bilinmez ama farklı ebatlarda biberonlar seçmek hayatınızı ciddi manada kolaylaştıracaktır. Bu sebeple, ebebek’te bulabileceğiniz avent biberon çeşitleri ile ister set olarak isterseniz tek tek temin edebileceğiniz farklı boyutlardaki biberonlar ile öğün vakti, sizin ve bebeğiniz için çok daha rahat geçecektir.

Emzik askıları ve saklama kapları: Ufaklıkların emzikleri için de aynı durum geçerli olacaktır. Sürekli düşüp kaybolan sayısız emzik, evde bir yerlerde saklanıyor olabilir. Bu durumun üstesinden gelebilmenin en güzel çözümü ise, emzik zincirleri ve saklama kaplarıdır. Bu beslenme ürünleri de, sizin için hayatı kolaylaştıracak nitelikte ürünler olacak ve emziklerin hijyenik kalmalarına olanak sağlayacaktır. Üstelik emzik askı ve kaplarının çeşitlerini görebilmek için sadece ebebek’i ziyaret etmeniz yeterli.

Sterilizatörler: Sizi, biberon ve emzikleri saatlerce tek tek kaynatıp uğraşmaktan kurtaracak sterilizatörler ile çok daha kısa sürede ve güvenli bir şekilde sterilize işlemi yapmanız mümkün. Kimyasal bir müdahale olmaksızın, birden fazla emzik ve biberonu aynı anda sterilize edebileceğiniz sterilizatörler, bebeğinizin bağışıklığını koruyabilmeniz için mutfaktaki en büyük yardımcınız olacaktır.

Her Çeşit Bebek Beslenme Ürününü Bulabileceğiniz En Doğru Adres ebebek!

Yavrunuz için bebek beslenme ürünleri seçerken tercih edebileceğiniz en güvenilir markalar ebebek’te sizlerle buluşuyor. Biberonlar, emzikler, önlükler, sterilizatörler ve daha fazlası için kampanya ve indirimleri takipte kalarak ebebek ile çok kârlı bir alışveriş yapabilirsiniz. Sektörün öncü markalarının sunduğu geniş ürün çeşitliliği ile bebeğinizin ihtiyacı olan bütün beslenme ürünlerini temin edebileceksiniz. Renk, tasarım, desen ve kullanılan malzeme türüne göre, arzu ettiğiniz şekilde kıyaslama yapabileceğiniz bebek beslenme ürünleri sadece bir tık uzağınızda! Siz de, bebeğinizin beslenme saatini bu ürünlerle daha rahat ve eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.