SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK

Tüm Hammm Markalı Kaşık Mamalarda ve Kavanoz Mamalarda 4 al 3 öde!

Kampanya Geçerlilik Tarihi

17.06.2024 - 01.01.2025

ANNE VE BEBEKLERİN TÜM GİYİM ve TEKSTİL İHTİYAÇLARI ebebek’TE

Hamile olduğunuzu öğrendikten sonraki ilk dört ay, genelde sadece pembe düşlerle geçer. Bebeğiniz kız mı olacak, erkek mi? Onun yüzünü ve kokusunu hayal edip ellerinin yumuşaklığını hissedebilmek için sabırsızlanırsınız. Ancak 3-4 ay sonra, bebeğiniz büyümeye ve siz de kilo almaya başladıktan sonra, artık kıyafetlerinizin düğmeleri de kapanmakta zorlanınca pembe düşlerden çıkıp icraata geçme vakti geldi demektir. Yani artık anneler hem kendiniz hem bebekleriniz için mağazaları aşındırma zamanı gelmiştir.

Alışveriş yapmak her kadının sevdiği bir aktivitedir, bunu hepimiz biliyoruz. İşte bu nedenle, alışverişe çıktığınızda kendinizi kaybetmemeniz ve hem bebeğiniz hem de kendiniz için uygun kıyafetleri seçebilmeniz için dikkat etmeniz gereken bazı önemli noktaları gözden kaçırmamalısınız.

Bebek Kıyafetleri Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

9 ay 10 gün boyunca bebeğinizin minik bedeni, sizin vücut ısınızla sıcak kaldı; ancak doğduktan sonra kendi vücut ısısını kendisi korumak zorunda kalacaktır. Bunu elbette ki kıyafetleri olmadan yapması mümkün değildir; çünkü kıyafetler bebeğinizin vücudunun ısı yalıtımı malzemesidir ve vücudunun ısı kaybını en aza indirir.

Bebek giyim & tekstil sektörü o kadar geniş ki, bu kadar seçenek içerisinde “Bebeğime doğru kıyafetleri nasıl seçeceğim.” kaygısını yaşamanız çok normal. İşte size doğru seçim için önemli ip uçları:

  • Bebeğinizin hassas cildini terletmeyen ve tahriş etmeyen pamuklu ve yumuşak kumaşları tercih edin. Pamuklu kumaş sadece bebek kıyafetleri alırken değil; battaniye, alt açma, nevresim ve mendil gibi diğer bebek tekstil ürünleri alırken de tercih edilmelidir.
  • Aldığınız giysilerin çamaşır makinesinde yıkanabilir olmasına dikkat edin. Bebeğiniz bazen günde 5-6 kere kıyafet değiştirebilir. Bu kadar kıyafeti elde yıkamak istemezsiniz herhalde.
  • Aldığınız bebek giyim ürünlerinin yaka kısmının çıt çıtlı olması gerekir; çünkü bebekleri giydirirken en çok zorlanacağınız aşama, kafasını giysiden geçirmek olacaktır.
  • Aldığınız ürünlerin bebeğinizi rahatça bezlemeye imkan verip vermediğini gözden geçirin. Mesela bebeğinizin altını değiştirmek için tamamını çıkarmanız gereken bir tulum yerine alt kısmından düğmeli ya da çıt çıtlı olan tulumları tercih etmeniz işinizi kolaylaştıracaktır.

time 1 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE KARGODA

 

boxİNTERNETTEN AL MAĞAZADAN DEĞİŞTİR

 

order1100 TL VE ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ

 

brandEBEBEK MARKALARI