SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK

Evolvia

Evolvia mama, Montero Gıda San. Tic. A. Ş. 2014 yılında Toksöz Grup bünyesinde faaliyet göstermeye başlamıştır. Montero, bebekler ve yetişkinler için sağlıklı ve medikal desteğe ihtiyaç duyulan yaşam süreçlerine yardımcı olan yenilikçi ve yüksek kaliteli besin ve özel amaçlı medikal besin ürünleri sunmaktadır.

Şirketimizin öncelikli hedefi, bilimsel araştırmalardan köken alan inovatif çözümler ile sağlıklı ve medikal desteğe ihtiyacı olan bireylerin kaliteli ve kapsamlı beslenme ihtiyacını karşılamaktır.

Kaynak: https://www.evolvia.com.tr/hakkimizda/

Evolvia Markasının Bebek Maması Çeşitleri ve Diğer Ürünleri Nelerdir?

Evolvia ürün çeşitleri şunlardır: 

  • Nutripro Plus: Evolvia'nın Nutripro Plus bebek mamaları, bebeklerin ihtiyaç duyduğu temel besin maddelerini içerir. Özellikle anne sütü ile beslenemeyen bebekler için mükemmel bir alternatiftir.

  • Bebek Sütü ve Devam Sütü: Evolvia, bebeğinizin büyüme aşamalarına uygun bebek sütü ve devam sütü seçenekleri sunar. Bu ürünler, bebeklerin gelişen besin ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak formüle edilmiştir.

  • Anne Sütü Destek Ürünleri: Evolvia, anne sütü ile beslenen bebekler için özel destek ürünleri sunar. Bu ürünler, annelerin süt üretimini artırmalarına yardımcı olur ve bebeklerin daha fazla anne sütü almasını sağlar.

En Çok Satan Evolvia Bebek Mamaları

Evolvia'nın en çok satan bebek mamaları şunlardır: 1 numara nutripro plus bebek sütü, 2 numara nutripro plus devam sütü ve 3 numara nutriplus pro devam sütü. 

Evolvia Bebek Maması Fiyatları Ne Kadar?

19 Ocak 2024 tarihinde ebebek'te bulunan evolvia nutriplus pro mama fiyatları 1000gr için 529,99₺'dir. 1 numara, 2 numara ve 3 numara aynı fiyattadır.