SİPARİŞİM NEREDESİPARİŞİM NEREDE EN YAKIN EBEBEKEN YAKIN EBEBEK

Baby Goat

Baby Goat, bebek mamaları alanında keçi sütüne dayalı ürünler sunan bir Türk markasıdır. Özellikle anne sütüne alternatif arayan ebeveynler için tercih edilen bir seçenektir.

BABY GOAT® markamız altında bebek sütü ve devam sütü oluşturmamızda en büyük düşünce, geleceğin teminatı bebeklerimizin büyüme ve gelişim aşamasında kontrollü hammadde ve özel formül ile üretilmiş bir destekleyici besine ihtiyaç duydukları noktasıydı. Bu noktada ise besin değerleri bazında anne sütüne en yakın süt olan keçi sütünden formüllerin geliştirilmesi süreci beraberinde kaliteli bir hammadde gereksinimini de getirdi. Bu bağlamda şirketimiz bünyesinde bulunan keçi çiftliğimizdeki sütler ile AR-GE çalışmalarına başlanıldı. Türkiye’nin çeşitli üniversitelerinden değerli akademisyenlerin katkıları ile yürüttüğümüz projemiz sonucu ürünlerimizin özel formülü belirlendi. Kaliteli bir ürün için doğal yaşam ortamlarında bulunan, şirketimizin tarım arazilerinde yetiştirilen otlarla beslenen keçilerden otomatik sağım ünitelerinde el değmeden sağılan sütler akabinde tazeliğinden hiç ödün vermeden üretime yönlendirildi. Modern tesisimizde, özel makinelerle, kalite standartları çerçevesinde üretimlere başlanıldı. Gerek kendi bünyemizdeki laboratuvarlarımızda gerekse TUBİTAK MAM analizleri sonucunda Türk Gıda Kodeksi’ne uygun, keçi sütünün çiftliğimizden temin edildiği ve dünya standartlarında bir bebek sütü ve devam sütü tüm üretim izinlerini tamamladıktan sonra TÜRKİYE'NİN MARKASI  olma gururu ile ürettik. Kaynak: https://www.babygoat.com.tr/hakkimizda

Baby Goat markasının sunduğu ürünler ve diğer detaylar aşağıda verilmiştir:

Baby Goat Markasının Bebek Maması Çeşitleri ve Diğer Ürünleri Nelerdir?

Baby Goat, çeşitli yaş gruplarına yönelik keçi sütü bazlı bebek mamaları sunar. Bu mamalar, genellikle 0-6 ay ve 6-12 ay bebekler için ve 1 yaşından sonra da içilebilecek özel olarak formüle edilmiş bebek sütleri ve devam sütlerini içerir. Ayrıca, bebekler için keçi sütlü sabunlar da üretmektedir. Baby Goat, bebeklerin gaz sorunu yaşamaması için özenle hazırlanmış, vitaminlerle zenginleştirilmiş bebek keçi sütü mamaları sunmaktadır.

En Çok Satan Baby Goat Bebek Mamaları Hangileridir?

En çok satan baby goat mamaları şunlardır:

  • 1 Numara keçi sütlü bebek sütü 400gr - (yeni doğan, 0-6 ay için)
  • 2 numara keçi sütlü devam sütü 400gr (6-12 ay için)
  • 3 numara keçi sütlü devam sütü 400gr (1 yaş sonrası)

Baby goat sadece keçi sütünden ürettiği mamaları satmakta ve paketleri de hep 400gr şeklinde. 1, 2 ve 3 numara olacak şekilde sadece 3 çeşit maması var. 

Baby Goat Bebek Maması Fiyatları Ne Kadar?

9 Ocak 2024 tarihinde ebebek'te bulunan baby goat keçi sütlü mama fiyatları 400gr için 279,99₺'dir. 1 numara, 2 numara ve 3 numara aynı fiyattadır.

Baby Goat’in Hangi Ürün Gruplarında Ürünleri Var? 

Baby Goat, sadece keçi sütü bazlı bebek mamaları sunar. Bunun yanı sıra, bebekler için keçi sütünden sabun da üretmektedir. 

Baby goat Markası Hangi Ülkenin? Ürünleri Nerede Üretiliyor?

Baby goat®, Türk markasıdır. Ürünleri Türkiye'de üretilmektedir. 

 

Copyright 2001-2024 e-bebek.com her hakkı saklıdır. ETBIS
Ebebek Logo